ROZHULAJ SWÓJ BIZNES Z AKADEMIĄ SLOW-BIZ! Zapisz się na listę oczekujących, startujemy już w grudniu!

produkcja-kosmetykow-img-02-malgorzata-bialoszewska

dla kobiet biznesu

akademia slow- biz

Spełnij swoje marzenia w 2023 roku i przestań być tylko bierną obserwatorką własnego życia! Przygotuj się na zmianę i zacznij cieszyć się swoją pracą, firmą i życiem na całego! Zapisz się już teraz na listę oczekujących na kurs. Start kursu w grudniu.

Nie trać więcej czasu i zacznij działać już teraz! Twój nowy biznes czeka na Ciebie!

1

Nie wiesz, jak stworzyć ofertę, jak skomunikować się z klientami i jak zmonetyzować swoje pomysły. Czujesz się zagubiona i niepewna swoich działań. Pragniesz sukcesu i finansowej stabilizacji, ale nie wiesz, jak to osiągnąć.

2

Tworzysz treści, które wydają się trafiać w próżnię. Nikt ich nie docenia, a Ty czujesz się niedoceniona i zniechęcona. Masz wrażenie, że Twoje wysiłki są daremne i nic nie przynoszą.

3

Prowadzisz biznes, ale czujesz się jak łódka na wietrze. Nie masz pewności, co powinnaś robić, aby zwiększyć swoją przewagę konkurencyjną i rozwijać swoją firmę. Boisz się, że Twoje decyzje mogą okazać się błędne, co powoduje niepokój i frustrację.

4

Praca, którą wykonujesz, nie daje Ci poczucia bezpieczeństwa, sensu i radości. Nie jesteś zadowolona ze swojej sytuacji zawodowej i czujesz, że Twoje życie nie zmierza we właściwym kierunku. Brak spełnienia i sensu pracy powoduje u Ciebie smutek i rozczarowanie.

5

Pracujesz ciężko, ale efekty są niezadowalające. Nie widzisz realnych wyników swojej pracy i zaczynasz tracić motywację oraz wiarę w siebie. Nie wiesz, co powinnaś zrobić, aby poprawić swoje osiągnięcia, a to powoduje u Ciebie stres i frustrację.

MOŻE JESZCZE TO WYDAJE CI SIĘ ZNAJOME

Nie możesz rozwinąć swojego biznesu i czujesz się jak na końcu swoich sił...

Czy czujesz to samo?

Znam to! Uwierz mi, ja też tam byłam!

Jeśli to wszystko brzmi znajomo, nie daj sobie zwariować! Zwróć uwagę na te problemy i zacznij działać, aby przełamać swoje bariery i osiągnąć sukces, na który zasługujesz!

Akademię slow - biz

Akademia SLOW-BIZ rozwiąże wszystkie wylistowane wyżej problemy, oraz o wiele więcej!

Spełnij marzenia w 2023 roku, aby w końcu cieszyć się swoją pracą, firmą, życiem… Koniec z prowadzeniem biznesu pod dyktando innych ludzi! Koniec ze stereotypowym myśleniem, że tylko ciężko pracując, możesz zarabiać! Koniec z życiem wbrew sobie! Koniec z byciem szarą myszką, która tylko skrycie marzy o prężnym biznesie przynoszącym jej dochody. Przywitaj nowy biznes, dający WOLNOŚĆ FINANSOWĄ, wspierający rozwój twoich pragnień.

Poznajmy się

Małgosia białoszewska

Nazywam się Małgorzata Białoszewska i pracuję zawodowo od 19 roku życia, w tym roku rozpoczęłam 24. rok swojej pracy. Zarówno pracując na etacie, jak i prowadząc własną firmę, popełniłam sporo błędów, ale i osiągnęłam ogromne sukcesy. Wiem już co i jak zrobić, aby rozhulać biznes i się nim cieszyć. Jestem pasjonatką naturalnych kosmetyków, byłą właścicielką marki Zmydlona oraz zielarką-fitoterapeutką. Jestem szczęśliwą i spełnioną mamą oraz kobietą wielu talentów. Przez ponad 4 lata tworzyłam i sprzedawałam kosmetyki, przemierzając niełatwą drogę do zostania producentką. Teraz propaguję Slow Biznes – biznes oparty na uważności dla potrzeb ciała i duszy, skoncentrowany na życiu tu i teraz. Pokazuję jak odzyskać w życiu zawodowym balans i harmonię, odnaleźć lekkość i radość w prowadzeniu biznesu. Zdobyłam cenny bagaż doświadczeń, który pozwala mi prowadzić firmę na swoich zasadach i w swoim rytmie. W moim podejściu kluczowa jest analiza detali, które tworzą przepis na udany biznes, aby każdy mógł dostrzec w nich swoje mocne strony, talenty i dary, jak również obszary wymagające pomocy i wsparcia. Daję sprawdzone patenty na przepływ pieniędzy i biznes, który przynosi zyski, ale nie wyczerpuje. Dołącz do mnie i odkryj swoje talenty biznesowe!

baner-malgorzata-bialoszewska-strona

Celem Akademii Slow-Biz jest pomóc Ci osiągnąć większą pewność siebie i radość w biznesie.

Kurs ten przeprowadzi Cię przez proces identyfikowania i przezwyciężania blokad w Twoim życiu i pracy. Wspólnie opracujemy strategie i narzędzia, które pomogą Ci rozhulać swój biznes. Stworzymy długofalową strategię działania, ponieważ to szkoła, w której krok po kroku nauczę Cię jak:

twoje korzyści

Co zyskasz?

ODZYSKASZ RADOŚĆ Z PRACY, poczujesz lekkość i zadowolenie

Odzyskasz radość i lekkość ze swojej pracy, dzięki poznaniu sposobów na budowanie pozytywnych relacji z ludźmi oraz na angażowanie się w działania i sprawy, które Cię inspirują i przynoszą pozytywną energię. Poznasz metody, dzięki którym poczujesz się bardziej zmotywowana i zaangażowana w swoją pracę, co wpłynie pozytywnie na Twoje wyniki i osiągnięcia.

webinary-img-06-malgorzata-bialoszewska

NABIERZESZ SIŁY i motywacji DO DZIAŁANIA i dalszej pracy

Odzyskasz swoją wewnętrzną moc, która pozwoli Ci na pokonanie trudności i wyzwalać Twój pełen potencjał. Uwierzysz w swoje możliwości i umiejętności, co pozwoli Ci na osiąganie postawionych celów. Nabierzesz sił i odwagi, aby wprowadzać niezbędne zmiany, które pozwolą Ci na rozwój i osiągnięcie sukcesu.

ZACZNIESZ PROWADZIĆ PROFESJONALNY BIZNES

Nauczysz się zmieniać swoje przekonania i modyfikować wizerunek swojej firmy, co pozwoli Ci na osiągnięcie profesjonalizmu w prowadzeniu biznesu. Poznasz skuteczne sposoby na tworzenie hipnotyzujących treści, które przyciągną uwagę klientów i zachęcą ich do zakupów. Dzięki temu Twoja firma zacznie sprzedawać się znacznie lepiej, co przełoży się na stabilne przychody rzędu 20.000 zł i więcej. Osiągnięcie sukcesu w biznesie będzie dla Ciebie łatwiejsze, a Ty będziesz czuć się pewniej..

Opinie kursantek

Co mają do powiedzenia

Zobacz, co mają do powiedzenia kobiety, które odważyły się dokonać zmian w swoim życiu i biznesie.

Małgosia Białoszewska poprowadziła mnie krok po kroku jak przejść te „nieszczęsne” przepisy, a po konsultacji okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Wszystko było w mojej głowie, a Małgosia pomogła mi i wytłumaczyła od początku, krok po kroku co mam zrobić. Dzięki konsultacji nabrałam wiatru w żagle i mogę płynąć dalej. Bardzo dziękuję.
ewa-madejska-1
Ewa Madejska
Rady Małgosi są nieocenione. Wprawdzie, kiedy ja wprowadzałam swój produkt na rynek, nie wiedziałam o możliwości indywidualnej konsultacji z Małgosią Białoszewska, ale na szczęście trafiłam na live, co w tamtym czasie było dla mnie zbawieniem.
ewa-boruc-1
Ewa Boruc
Mnie Twój kurs pomógł bardzo — dodał wiary i odwagi. Ale przede wszystkim dał mi czas i na pewne sprawy otworzył oczy. Po zakupie a przede wszystkim po przerobieniu go wiem, że to były dobrze zainwestowane pieniądze, choć wiadomo niemałe. Ale teraz bez wahania kupiłabym go po raz drugi!
Marta Bukat

zobacz, co przygotowałam dla Ciebie

ROZKŁAD JAZDY

Nadal masz pytania?

Tak, kurs Akademii SLOW-BIZ jest stworzony specjalnie dla kobiet prowadzących swoje biznesy i chcących rozwijać swoje umiejętności oraz zwiększać zyski.

Tak, Akademia SLOW-BIZ zawiera narzędzia i wskazówki dotyczące tworzenia skutecznej oferty oraz komunikacji z klientami. Dzięki temu będziesz w stanie lepiej zrozumieć potrzeby swoich klientów i dostosować ofertę do ich wymagań.

Tak, w ramach kursu Akademii SLOW-BIZ otrzymasz wskazówki dotyczące sposobów zmonetyzowania Twoich pomysłów. Będziesz mogła nauczyć się, jak w pełni wykorzystać potencjał swojego biznesu i zwiększyć zyski.

Tak, Akademia SLOW-BIZ jest stworzona specjalnie po to, aby pomóc kobietom biznesu w rozwoju swoich firm. Dzięki temu kursowi będziesz mogła nauczyć się skutecznych strategii marketingowych i sprzedażowych, które pomogą Ci zwiększyć przychody i rozwijać Twój biznes.

Nie, kurs Akademii SLOW-BIZ skupia się nie tylko na aspektach biznesowych, ale także na rozwijaniu umiejętności osobistych i pozytywnego myślenia. Będziesz mogła nauczyć się, jak pokonać negatywne przekonania i zyskać pewność siebie, co z pewnością przyczyni się do sukcesu Twojego biznesu.

Tak, kurs Akademii SLOW-BIZ jest odpowiedni zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem, jak i dla tych, które prowadzą swoje firmy od dłuższego czasu. Wszystkie narzędzia i wskazówki zawarte w kursie są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, aby każdy mógł z nich skorzystać i osiągnąć sukces w swoim biznesie.

autohipnoza-magneticlife-img (1)

Odbierz prezent!

Zapisz się na listę oczekujących i odbierz w prezencie DARMOWĄ AUTOHIPNOZĘ OD MAGNETICLIFE! Jeśli szukasz sposobu na odkrycie swojego potencjału i chcesz pogłębić swoją samoświadomość, to Autohipnoza Odkrycia Potencjału będzie idealnym narzędziem dla Ciebie! Otwórz się na nowe możliwości – rozpocznij swoją podróż ku lepszemu życiu!

zapisz się na listę oczekujących

Dołącz już dziś do Akademii Slow-Biz!

Zbuduj razem ze mną świadomy, stabilny i rosnący biznes, którym zarządzasz w swoim własnym tempie i na swoich zasadach!

.