Każdy, kto kiedykolwiek doświadczył pełni życia, zna te magiczne sposoby na powrót do wewnętrznej równowagi i harmonii. Teraz i Ty możesz je odkryć...

kurs online dla kobiet biznesu

CUD — Ciało, Umysł i Dusza w Biznesie

Te kurs online jest dla kobiet biznesu, które chcą dowiedzieć się, jak oczyścić swoje ciało, umysł i duszę po zimowym zastoju, aby mogły poczuć się niesamowicie lekko i kobieco na wiosnę oraz przenieść swoją firmę na wyższy poziom pozytywnych wibracji.

poczuj lekkości na wiosnę!

Też masz to uczucie?

Czujesz się zmęczona i przytłoczona po zimie? Brakuje Ci energii i motywacji do działania? Twój biznes stoi w miejscu, a Ty nie wiesz, jak to zmienić? Właśnie dla Ciebie mam idealne rozwiązanie! Oczyść ciało, umysł i duszę po zimowym zastoju i reaktywuj w sobie światło i lekkość! Podaruj sobie nową jakość siebie na wiosnę i odśwież swoją energię. Znajdź w sobie radość i dodaj sobie wigoru, aby rozruszać siebie i swój biznes.

Znam to! Uwierz mi, ja też tak się czułam!

Czy chcesz odzyskać w sobie lekkość i powiew świeżości?

1

Czujesz się zmęczona po mrocznej zimie? Po długich i ciemnych dniach, kiedy brakuje światła słonecznego, czujesz się tak, jakbyś wpadła w okowy apatii i bezładu. Brakuje Ci energii, aby cieszyć się życiem i wykonywać codzienne zadania.

2

Brakuje Ci energii i motywacji do działania? Czasami czujesz się przytłoczona ilością zadań do wykonania, a energia i motywacja do działania wydają się, gdzieś zniknęły. 

3

Twój biznes stoi w miejscu, a Ty nie wiesz, jak to zmienić? Być może już długo pracujesz na swoim biznesie, ale wciąż nie widzisz postępów. Potrzebujesz spojrzeć na swoje działania z innej perspektywy, aby odkryć, co jest nie tak i jak to naprawić.

4

Nie czujesz w sobie lekkość? Życie Cię przytłoczyło, a Twoje codzienne obowiązki zdominowały. Czujesz się ciężko i jesteś zagubiona, a Twoje marzenia i cele wydają się nieosiągalne. 

5

Czujesz się przytłoczona przez negatywne myśli i emocje? Ciężko Ci zająć się rzeczami, które są ważne, ponieważ ciągle masz w głowie negatywne myśli i obawy.

Ale tak wcale nie musi być!

Wyobraź sobie lekkość w życiu

Co jeśli powiem ci, że istnieje sposób, aby to zmienić!

Przygotuj się na niesamowitą przygodę, która zmieni twoje życie! Ten kurs to nie tylko zwykłe spotkania, ale trzy intensywne doświadczenia, które pomogą ci poczuć się niesamowicie lekko i kobieco! Na każdym z nich skupimy się na jednym z trzech aspektów, które są kluczowe dla twojego samopoczucia: duszy, ciele i umyśle.

produkcja-kosmetykow-img-02-malgorzata-bialoszewska

poznajmy się

Małgosia białoszewska

Jestem certyfikowaną zielarką-fitoterapeutką, która z pasją dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi kobietami. W moim kursie znajdziesz porady, które oparte są na solidnych podstawach naukowych, aby pomóc Ci zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Przez 4,5 roku produkcji naturalnych kosmetyków pod marką Zmydlona nauczyłam się, jak skutecznie pielęgnować ciało i zmysły. Razem stworzymy aż 3 różne kosmetyki, których receptury są stworzone i przetestowane przeze mnie. Dzięki temu gwarantuję Ci satysfakcję i świetną zabawę!

Posiadam bogate 24-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 5-letnie w prowadzeniu własnej firmy. Dzięki temu wiem, jak trafnie doradzać w kwestiach rozwoju osobistego. W moim harmonijnym biznesie cenię sobie zgodność z moimi wartościami i chronię swoje potrzeby przed wypaleniem. Nauczę też Ciebie, jak to zrobić, aby prowadzić biznes w zgodzie ze sobą i tryskać radością na co dzień.

Uwielbiam pracować z innymi kobietami, dlatego z pasją zapraszam Cię do mojego kursu, gdzie razem odnajdziemy Twoje piękno i wydobędziemy Twój wewnętrzny blask.

rekomendacje

Co inni mają do powiedzenia

Zobacz, co uczestniczki mają do powiedzenia na temat moich kursów.

Mnie Twój kurs pomógł bardzo — dodał wiary i odwagi. Ale przede wszystkim dał mi czas i na pewne sprawy otworzył oczy. Po zakupie a przede wszystkim po przerobieniu go wiem, że to były dobrze zainwestowane pieniądze, choć wiadomo niemałe. Ale teraz bez wahania kupiłabym go po raz drugi!
MARTA BUKAT
Rady Małgosi są nieocenione. Wprawdzie, kiedy ja wprowadzałam swój produkt na rynek, nie wiedziałam o możliwości indywidualnej konsultacji z Małgosią Białoszewska, ale na szczęście trafiłam na live, co w tamtym czasie było dla mnie zbawieniem.
ewa-boruc-1
EWA BORUC

CO cię CZEKA W KURSIE?

 Przygotuj się na intensywną dawkę wiedzy, której efekty odczujesz już po pierwszym spotkaniu!

dUSZA

SPOTKANIE 1

W czasie pierwszego spotkania skupimy się na duszy, która jest najważniejszym elementem twojego życia. Nauczysz się, jak pielęgnować swoją duszę i jak znaleźć w niej spokój. Odkryjemy razem twoje wartości i przekonania oraz dowiesz się, jak je wykorzystać, aby osiągnąć sukces w życiu.

CIAŁO

SPOTKANIE 2

Drugie spotkanie poświęcone będzie twojemu ciału. Twoje ciało to twój najważniejszy sprzymierzeniec w życiu i warto o nie dbać jak najlepiej. Nauczymy się razem, jak pielęgnować swoje ciało naturalnymi kosmetykami i jak zbudować zdrowe nawyki żywieniowe. Odkryjemy również, jakie ćwiczenia fizyczne najlepiej wpłyną na twoje ciało i jak je wykorzystać, aby poczuć się lekko i kobieco.

UMYSŁ

SPOTKANIE 3

Trzecie spotkanie poświęcone będzie twojemu umysłowi. Twój umysł to klucz do sukcesu i szczęścia w życiu. Nauczymy się, jak skutecznie radzić sobie z negatywnymi myślami i emocjami oraz jak osiągać swoje cele. Poznasz techniki, które pozwolą ci lepiej się skoncentrować i zwiększyć swoją produktywność.

Czy jesteś gotowa, aby odzyskać energię i podbić świat ze swoim biznesem?

 Po tym kursie będziesz w stanie zwiększyć swoją uważność na potrzeby ciała, umysłu i duszy, odświeżyć się, rozruszać po zimowym zastoju, dodać wigoru i energii, rozpalić zmysły, a przede wszystkim – osiągnąć swoje biznesowe cele i spełnić marzenia!

The form you have selected does not exist.