logo-przezroczyste-mb
kurs online - kolejna edycja już wkrótce!

Pożegnaj wypalenie!

Powiedz stop wypaleniu w życiu i biznesie! Kurs online dla osób, które czują się wypalone i straciły motywację i siłę do pracy oraz życia.

Utknęłaś w swoim życiu i nie wiesz, jak pójść dalej?

Praca, którą wykonujesz, nie daje ci poczucia bezpieczeństwa, sensu i radości?

Pragniesz zmienić swoje życie, ale nie wiesz, jak to zrobić?

Czujesz się wypalona, chcesz odzyskać radość i lekkość?

Pożegnaj wypalenie!

Powiedz stop wypaleniu w życiu oraz biznesie!

Spełnij marzenia w 2023 roku, aby w końcu cieszyć się swoją pracą, firmą, życiem… Koniec z prowadzeniem biznesu pod dyktando innych ludzi! Koniec ze stereotypowym myśleniem, że tylko ciężko pracując, możesz zarabiać! Koniec z życiem wbrew sobie!

Pracuję zawodowo od 19 roku życia, w tym roku rozpoczęłam 24. rok swojej pracy. Zarówno pracując na etacie, jak i prowadząc własną firmę, zdarzało mi się doprowadzić siebie do totalnego wypalenia. Nie mówię tu o stanie, w którym nie byłam w stanie wstać z łóżka, ale o stanie niechęci do pracy tak dużej, że odbierała mi radość z życia i tworzenia.

Teraz jest twój czas!

Pewnie też to znasz...

Czujesz, że miejsce, w którym jesteś, nie jest tym, gdzie chciałabyś być, a praca, którą wykonujesz, nie jest pracą marzeń? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Wiem, w jaki sposób można to szybko zmienić, jak odmienić życie i sprawić, aby praca, którą wykonujemy, przynosiła: lekkość, radość, przyjemność, spełnienie, poczucie wartości i misji. Jesteś gotowa, by się tego dowiedzieć?

nie czekaj, zrób to teraz!

Zmiany w twoim życiu

Celem kursu Pożegnaj wypalanie jest pomóc Ci osiągnąć zdrowsze i bardziej zrównoważone życie. Kurs ten przeprowadzi Cię przez proces identyfikowania i przezwyciężania źródeł wypalenia w Twoim życiu i pracy. Wspólnie opracujemy strategie i narzędzia, które pomogą Ci radzić sobie ze stresem i budować odporność. Przyjrzymy się również sposobom nadania większego sensu i celu Twojemu życiu, abyś mogła znaleźć w nim większą satysfakcję i radość. 

Odzyskasz radość z pracy

Odzyskasz radość i lekkość ze swojej pracy, poznając sposoby na poczucie więzi z ludźmi, działaniami i sprawami, które przynoszą Ci energię.

Nabierzesz siły do działania

Powrócisz do siebie, nabierzesz wewnętrznej mocy, wiary we własne możliwości i umiejętności oraz sił i odwagi do niezbędnych zmian.

Zaczniesz żyć życiem marzeń

Nauczysz się skupiać tylko na rzeczach istotnych i odpuszczać te mało ważne. Zaczniesz żyć życiem swoich marzeń, poczujesz lekkość w sobie.

odważ się na zamiany!

Jesteś tylko o krok...

Możesz szybko zmienić swoje życie i odnaleźć na nowo: lekkość, radość, przyjemność, spełnienie, poczucie wartości i misji. Pytanie tylko, czy masz w sobie odwagę, aby zrobić ten jeden ale ważny krok i zacząć żyć życiem swoich marzeń?

autorka kursu

Cześć jestem Małgosia i pomogę Ci pożegnać wypalenie!

Sama też kiedyś borykałam się z wypalaniem w życiu i biznesie. Kiedyś myślałam, że muszę się wyczerpać tak do końca, aby iść do przodu i się rozwijać. Zawsze pracowałam na 100%, próbując zrobić więcej i być kimś więcej, i tak bez końca….

W pewnym momencie jednak zdałam sobie sprawę, że takie działanie a w konsekwencji wypalenie, które czułam, nie jest drogą do sukcesu. A wręcz przeciwnie, ciągnie w dół. Aby osiągnąć swoje cele, musiałam znaleźć równowagę między pracą a życiem. Zaczęłam też ustalać granice i priorytety dla rzeczy, które były dla mnie naprawdę ważne.

Inwestycja w siebie

Najlepsze co możesz dla siebie zrobić!

Jeśli zdecydujesz się na udział w kursie Pożegnaj Wypalenie, będziesz miała dostęp do cennych narzędzi i wskazówek, które pomogą Ci pokonać wypalenie i zacząć realizować swoje cele. Będzie to inwestycja w Twoją przyszłość i rozwój!

PAKIET BASIC

Kurs online, który zmotywuje Cię do działania i zmian w życiu.
888
 • 4 spotkania na żywo, każde z nich trwające 1,5 godziny
 • 4 różne moduły, z których każdy zapewni Ci naukę w innym obszarze dotyczącym biznesu
 • Analiza twoich darów, talentów i życiowego powołania
 • Analiza twojego biznesu – co możesz ulepszyć
 • Praca i rozmowy z podświadomością w kontekście negatywnych przekonań dotyczących zarabiania pieniędzy
 • Wdrażanie nowych narzędzi na lekki i harmonijny biznes
 • WEBINAR 6 kroków do odzyskania radości w życiu.
 • Sesja Q&A

PAKIET PREMIUM

Kurs online, który zmotywuje Cię do działania i zmian w życiu.
2490
 • 4 spotkania na żywo, każde z nich trwające 1,5 godziny
 • 4 różne moduły, z których każdy zapewni Ci naukę w innym obszarze dotyczącym biznesu
 • Analiza twoich darów, talentów i życiowego powołania
 • Analiza twojego biznesu – co możesz ulepszyć
 • Praca i rozmowy z podświadomością w kontekście negatywnych przekonań dotyczących zarabiania pieniędzy
 • Wdrażanie nowych narzędzi na lekki i harmonijny biznes
 • WEBINAR 6 kroków do odzyskania radości w życiu.
 • Sesja Q&A
 • 3h mentoringu 1-1
Zobacz, co mówią

kobiety, które się odważyły

Zobacz, co mówią kobiety, którym pomogłam zmienić życie i pracę na lepsze. One odważyły się wziąć marzenia w swoje ręce i konsekwentnie realizować zamierzony plan. Często mimo trudności i wątpliwości po drodze.

ewa-madejska-1

Ewa Madejska

rękodzielniczka

Małgosia Białoszewska poprowadziła mnie krok po kroku jak przejść te „nieszczęsne” przepisy, a po konsultacji okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Wszystko było w mojej głowie, a Małgosia pomogła mi i wytłumaczyła od początku, krok po kroku co mam zrobić. Dzięki konsultacji nabrałam wiatru w żagle i mogę płynąć dalej. Bardzo dziękuję.

ewa-boruc-1

EWA BORUC

Właścicielka La'ressa

Rady Małgosi są nieocenione. Wprawdzie, kiedy ja wprowadzałam swój produkt na rynek, nie wiedziałam o możliwości indywidualnej konsultacji z Małgosią Białoszewska, ale na szczęście trafiłam na live, co w tamtym czasie było dla mnie zbawieniem.

marta-bukat-150x150

MARTA BUKAT

Właścicielka MaMydło

Mnie Twój kurs pomógł bardzo — dodał wiary i odwagi. Ale przede wszystkim dał mi czas i na pewne sprawy otworzył oczy. Po zakupie a przede wszystkim po przerobieniu go wiem, że to były dobrze zainwestowane pieniądze, choć wiadomo niemałe. Ale teraz bez wahania kupiłabym go po raz drugi!

Rozkład jazdy

KOlejna edycja już wkrótce!

wEBINAR w bonusie!

Nagranie webinaru, dzięki któremu poznasz patenty na to, aby zacząć pracować lekko i z większą radością.

Ten webinar to spora dawka inspiracji i motywacji. To nagranie jest dla Ciebie, abyś mogła zainwestować w swoją przyszłość, w realizację marzeń, w spokój wewnętrzny i harmonijne życie w zgodzie z własnymi pragnieniami, i zacząć życiu po swojemu, na swoich zasadach… oraz zacząć robić dokładnie to, co kochasz i w tempie, które Ci odpowiada…

kurs-online-04-sklep-img-malgorzata-bialoszewska (1)
dowiedz się więcej

Pytania i odpowiedzi

Tak, to doświadczenia zbierane przeze mnie przez kilka lat, które doprowadziły mnie do lekkości i harmonii w życiu i biznesie. Kilka lat przekazane dla ciebie w formacie ZIP 🙂

Koszt kursu to 444 zł w pakiecie promocyjnym, cena będzie wzrastała z czasem i osiągnie wartość 888 zł po zakończeniu promocji.

Kurs zawiera 4 moduły – 4 spotkania na żywo z opcją dostępu offline.

Dożywotnio – do czasu gdy platforma będzie istniała.

W dowolny, wybrany przez siebie sposób w sklepie na stronie www. Starałam się przewidzieć każdą możliwość płatności, również w formacie ratalnym, tak aby zakupy przebiegały przyjemnie.

Tak, w trakcie trwania kursu jesteśmy do dyspozycji w sprawach technicznych pod adresem mailowym: kontakt@malgorzatabialoszewska.pl, lub numerem telefonu 573 997 797. Przewidziane są również 2 zoomy Q&A dla uczestników kursu, podczas których będziemy omawiać pojawiające się wątpliwości lub tematy do przerobienia.

Tak, jeśli zaznaczysz taką opcję w formularzu zakupu. Podając nr NIP fakturę otrzymasz drogą mailową.

Na początek sprawdź skrzynkę spam, czy przypadkiem informacyjny mail nie trafił do niej. Jeśli nie odnajdziesz wiadomości od nas, napisz proszę na maila: kontakt@malgorzatabialoszewska.pl

Zobacz, co mówią

Uczestniczki kursu 1 edycji

Stać Cię na to, czego pragniesz!

Ty już wiesz, że zmiana na Ciebie czeka i właśnie robisz do niej pierwszy mikro krok!

100% gwarancja zwrotu pieniędzy!

Jestem tak pewna jakości wiedzy, którą znajdziesz w moim kursie „Pożegnaj wypalenie”, że daję Ci aż 90-dniową gwarancję bezpieczeństwa Twojego zakupu. Jeśli ten kurs nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócę Ci pieniądze, które wydałaś.

Kurs jest świetny, bardzo przemyślany. Najbardziej mi się podoba to, że nie jest to stricte wykład (choć zawiera ogromną ilość cennej wiedzy). Ale pozwala nam pracować nad sobą, na zajrzeniu w swoje słabości, blokady i radzenia sobie z nimi. Świetny psychologiczny kurs. Polecam z całego serca.
OLA_VOILA

Pożegnaj wypalanie - kurs online

Jeśli dołączysz do kursu online, będzie to dla Ciebie inwestycja w siebie i w zmianę Twojego życia. Kurs ten ma na celu pomóc Ci zrozumieć przyczyny wypalenia i nauczyć Cię technik radzenia sobie z tym problemem. Dzięki temu będziesz mogła odzyskać energię i motywację do pracy oraz zacząć czerpać większą radość ze swojego życia.

Logowanie

Zarejestruj się

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.