Odkryj swoje prawdziwe pasje i przywróć swój biznes do życia! Zarejestruj się na webinarze "Pokochaj swój biznes na NOWO" i zacznij działać już dziś!

Bezpłatny Webinar

10.04.23 godz. 11:00

Pokochaj swój biznes na NOWO!

Ciesz się swoim biznesem jak na początku! Zapraszam na niesamowity webinar, który pozwoli Ci na odzyskanie radości i pasji w prowadzeniu biznesu! W czasie naszego spotkania poruszymy wiele tematów, które pomogą Ci zidentyfikować przyczyny, dla których Twoja firma przestała płynąć. 

Twój biznes nie płynie tak, jak byś chciała? Czujesz, że utknęłaś w martwym punkcie i nie wiesz, co robić?

1

Odkryj przyczyny stagnacji w swoim biznesie i przełam je!
Czy Twoja firma nie płynie tak, jakbyś chciała? Na tym webinarze dowiesz się, co może być przyczyną stagnacji i jak skutecznie temu zaradzić. Nie daj się problemom, odkryj jak przełamać blokady przepływu i rozruszaj swój biznes na dobre!

2

Odzyskaj iskrę i pasję do prowadzenia firmy!
Czujesz, że Twoja firma pochłania Cię bez reszty, a Ty nie masz już dla niej żadnej pasji? To się zmieni! Na webinarze poznasz sposoby na to, jak odzyskać iskrę i radość w prowadzeniu biznesu. Niech Twoja firma znów stanie się dla Ciebie źródłem energii i zapału!

3

Zidentyfikuj 6 podstawowych blokad przepływu w swojej firmie! Czy wiesz, co blokuje przepływ w Twojej firmie? Na webinarze poznasz 6 podstawowych blokad, które mogą utrudniać Ci prowadzenie biznesu. Dzięki temu, że je zidentyfikujesz, będziesz mogła skutecznie je przełamać i ruszyć do przodu!

4

Naucz się zarządzać sobą i swoim biznesem na nowo! Zarządzanie sobą i swoją firmą to nie lada wyzwanie. Na webinarze poznasz skuteczne metody, które pomogą Ci na nowo zapanować nad swoim biznesem i sobą. Nauczysz się, jak prowadzić firmę z większą satysfakcją i efektywnością.

5

Rozwiąż swoje wątpliwości na panelu Q&A! Czy masz jakieś pytania lub wątpliwości? Na webinarze będziesz miał/miała okazję rozwiać wszystkie niejasności podczas panelu Q&A. Nie czekaj, zarejestruj się już dziś i pozwól nam pomóc Ci w odzyskaniu radości z prowadzenia Twojego biznesu!

prowadząca webinar

Małgosia białoszewska

Jestem pasjonatką naturalnych kosmetyków, właścicielką marki Zmydlona oraz zielarką-fitoterapeutką. Jestem szczęśliwą i spełnioną mamą oraz kobietą wielu talentów. Przez ponad 4 lata tworzyłam i sprzedawałam kosmetyki, przemierzając niełatwą drogę do zostania producentką. Teraz propaguję Slow Biznes – biznes oparty na uważności dla potrzeb ciała i duszy, skoncentrowany na życiu tu i teraz. Pokazuję jak odzyskać w życiu zawodowym balans i harmonię, odnaleźć lekkość i radość w prowadzeniu biznesu. Zdobyłam cenny bagaż doświadczeń, który pozwala mi prowadzić firmę na swoich zasadach i w swoim rytmie. W moim podejściu kluczowa jest analiza detali, które tworzą przepis na udany biznes, aby każdy mógł dostrzec w nich swoje mocne strony, talenty i dary, jak również obszary wymagające pomocy i wsparcia. Daję sprawdzone patenty na przepływ pieniędzy i biznes, który przynosi zyski, ale nie wyczerpuje. Dołącz do mnie i odkryj swoje talenty biznesowe!

produkcja-kosmetykow-img-02-malgorzata-bialoszewska

Odbierz prezent!

Zapisz się na webinar i odbierz w prezencie WORKBOOKA – 50 PYTAŃ DOTYCZĄCYCH ODKRYCIA PASJI I CELU W ŻYCIU.

Aż 50 pytań, które pomogą Ci odkryć wewnętrzny potencjał, lepiej poznać samą siebie, zrozumieć, co naprawdę chcesz w życiu osiągnąć oraz zaplanować drogę do spełnienia marzeń.

Bezpłatny Webinar 10.04.23 godz. 11:00

Nie czekaj dłużej i zarejestruj się już teraz na webinar!

Odzyskaj radość i spełnienie w prowadzeniu własnej firmy, a także naucz się zarządzać sobą i swoim biznesem w nowy, skuteczny sposób. Zarejestruj się już teraz i rozpocznij swoją przygodę z sukcesem!!

The form you have selected does not exist.