O mnie

poznajmy się

Małgosia białoszewska

Jestem Małgosia Białoszewska – pasjonatka naturalnych kosmetyków, założycielka marki kosmetyków Zmydlona oraz zielarka-fitoterapeutka. Jako szczęśliwa i spełniona mama, jestem również kobietą wielu talentów. Moja obecna misja polega na promowaniu prowadzenia biznesu w rytmie Slow, w uważności na potrzeby ciała i duszy. Dążę do stworzenia biznesu skoncentrowanego na życiu „tu i teraz”. Jednocześnie wspieram w zakładaniu Manufaktur Kosmetyków tych z was, którzy są gotowi kroczyć tą ścieżką.

BIZNES KOSMETYCZNY

Czyli biznes na własnych zasadach

W ramach mojej działalności w biznesie kosmetycznym, dzielę się bogatym doświadczeniem, które przywróciło mi harmonię w życiu zawodowym.

Poprzez warsztaty i doradztwo ukierunkowane na manufaktury kosmetyczne, przekazuję innym kobietom klucz do uruchomienia produkcji kosmetyków.

Z lat praktyki czerpię wiedzę, umożliwiającą mi skuteczne kierowanie firmą zgodnie z własnymi zasadami.

Moja misja to udostępnianie patentów i narzędzi wspierających kobiety w realizacji swoich marzeń biznesowych, zwłaszcza w obszarze manufaktur kosmetycznych. Integracja częstotliwości Healy w moim życiu i biznesie przyniosła mi siłę, pomoc w pracy z emocjami i eliminację blokad, które mogą utrudniać rozwój.

Zapraszam do odkrycia fascynującego, pełnego pozytywnej energii świata, który buduję. Poznaj mnie bliżej i dołącz do mojej społeczności, gdzie razem rozwijamy piękno w biznesie i życiu.

Serdeczności,

Małgosia

0
lat doświadczenia
0
godzin konsultacji
co mówią inni

rekomendacje

ewa-madejska-1

Ewa Madejska

rękodzielniczka

Małgosia Białoszewska poprowadziła mnie krok po kroku jak przejść te „nieszczęsne” przepisy, a po konsultacji okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Wszystko było w mojej głowie, a Małgosia pomogła mi i wytłumaczyła od początku, krok po kroku co mam zrobić. Dzięki konsultacji nabrałam wiatru w żagle i mogę płynąć dalej. Bardzo dziękuję.

ewa-boruc-1

EWA BORUC

Właścicielka La'ressa

Rady Małgosi są nieocenione. Wprawdzie, kiedy ja wprowadzałam swój produkt na rynek, nie wiedziałam o możliwości indywidualnej konsultacji z Małgosią Białoszewska, ale na szczęście trafiłam na live, co w tamtym czasie było dla mnie zbawieniem.

marta-bukat-150x150

MARTA BUKAT

Właścicielka MaMydło

Mnie Twój kurs pomógł bardzo — dodał wiary i odwagi. Ale przede wszystkim dał mi czas i na pewne sprawy otworzył oczy. Po zakupie a przede wszystkim po przerobieniu go wiem, że to były dobrze zainwestowane pieniądze, choć wiadomo niemałe. Ale teraz bez wahania kupiłabym go po raz drugi!

wsparcie i mentoring

Zrealizuj marzenie o własnym biznesie kosmetycznym razem ze mną!

Logowanie

Zarejestruj się

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.