MB_LOGOTYP 02_BLACK

O mnie

poznajmy się

Małgosia białoszewska

Jestem Małgosia Białoszewska – pasjonatka naturalnych kosmetyków, założycielka marki kosmetyków Zmydlona oraz zielarka-fitoterapeutka. Jako szczęśliwa i spełniona mama, jestem również kobietą wielu talentów. Moja obecna misja polega na promowaniu prowadzenia biznesu w rytmie Slow, w uważności na potrzeby ciała i duszy. Dążę do stworzenia biznesu skoncentrowanego na życiu „tu i teraz”.

slow biznes

Czyli biznes na własnych zasadach

W ramach mojej działalności dzielę się doświadczeniem, które pozwoliło mi odzyskać balans i harmonię w życiu zawodowym. Poprzez moje warsztaty i doradztwo, pokazuję innym kobietom drogę do odzyskania lekkości i radości z prowadzenia biznesu. W ciągu lat zdobyłam cenne doświadczenie, które pozwala mi prowadzić firmę na moich własnych zasadach i w tempie, które mi odpowiada.

Dzięki mojej pracy, udostępniam patenty i narzędzia, które pomagają kobietom prowadzić biznesy marzeń zgodnie z własnymi zasadami i wytycznymi. Wprowadziłam także częstotliwości Healy do swojego życia i biznesu, które wspierają mnie na każdym etapie, dodając mi sił, pomagając w pracy z emocjami i niwelując blokady, które mogą uniemożliwiać rozwój.

Zapraszam Cię do odkrycia mojego fascynującego i pełnego pozytywnej energii świata. Poznaj mnie bliżej i dołącz do mojej społeczności.

Serdeczności,

Małgosia

0
lat doświadczenia
0
godzin konsultacji
co mówią inni

rekomendacje

ewa-madejska-1

Ewa Madejska

rękodzielniczka

Małgosia Białoszewska poprowadziła mnie krok po kroku jak przejść te „nieszczęsne” przepisy, a po konsultacji okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Wszystko było w mojej głowie, a Małgosia pomogła mi i wytłumaczyła od początku, krok po kroku co mam zrobić. Dzięki konsultacji nabrałam wiatru w żagle i mogę płynąć dalej. Bardzo dziękuję.

ewa-boruc-1

EWA BORUC

Właścicielka La'ressa

Rady Małgosi są nieocenione. Wprawdzie, kiedy ja wprowadzałam swój produkt na rynek, nie wiedziałam o możliwości indywidualnej konsultacji z Małgosią Białoszewska, ale na szczęście trafiłam na live, co w tamtym czasie było dla mnie zbawieniem.

marta-bukat-150x150

MARTA BUKAT

Właścicielka MaMydło

Mnie Twój kurs pomógł bardzo — dodał wiary i odwagi. Ale przede wszystkim dał mi czas i na pewne sprawy otworzył oczy. Po zakupie a przede wszystkim po przerobieniu go wiem, że to były dobrze zainwestowane pieniądze, choć wiadomo niemałe. Ale teraz bez wahania kupiłabym go po raz drugi!

wsparcie i mentoring

Zrealizuj marzenie o własnym biznesie razem ze mną!

Logowanie

Zarejestruj się

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.