Slow w biznes – czyli jak?

akademia-sklep-img-malgorzata-bialoszewska-img-01
Jeśli marzysz o zwolnieniu tempa w swoim biznesie, ten post będzie dla ciebie idealny.

Podziel się tym postem

W idei Slow Biznesu, do którego dochodziłam latami, mniej oznacza więcej:

 • mniej wysiłku,
 • mniej oczekiwań,
 • mniej zachłanności,
 • mniej kalkulowania,
 • mniej wypatrywania,
 • mniej bycia w biznesie,
 • mniej pracy …
 • więcej życia,
 • więcej w tobie światła,
 • więcej energii,
 • więcej wszystkiego…

Czym jest Slow Biznes?

W prowadzeniu slow biznesu nie chodzi tylko i wyłącznie o tempo jego prowadzenia. Każda z nas ma przecież je zupełnie inne. Chodzi o coś zdecydowanie głębszego: o uważność. To biznes, w którym zwracasz uwagę na swoje samopoczucie, poziom energii, poziom kreatywności, zdrowie czy poziom zmęczenia i każdorazowo, gdy twój organizm daje ci ostrzeżenie, nie przekraczasz go, tylko słuchasz. To biznes, w którym stawiasz zdrowe granice swoim klientom, ale i sobie. To przestrzeń, w której pracujesz cyklami dbając o to, aby wykorzystać maksymalnie czas najwyższej mocy i energii. I w końcu slow biznes, to Biznes Nowej Ery, w którym masz świadomość, iż tym, co pomaga Ci rozwijać firmę są nie tylko strategie biznesowe, nie plan, cele czy marketing, ale również, a nawet przede wszystkim twoja wewnętrzna moc i ufność we wsparcie Wszechświata, dzięki którym masz możliwość magicznie przyciągać do siebie wszelką pomyślność!

Odpoczywaj – zawsze gdy tego potrzebujesz. Prowadź biznes z pola swojej mocy, a nie niemocy. Posłuchaj live, w którym opowiadam o tym, jak pozwolić sobie na odpoczynek? LINK

Nic w przyrodzie nie kwitnie całym rokiem, wszystko potrzebuje czasu na regenerację, ty również – w końcu jesteś częścią przyrody i wszechświata 😉

Stworzyłam tę przestrzeń dla kobiet prowadzących biznesy, które to kobiety marzą, aby te biznesy:

ROZhulać,

ROZzruszać,

ROZenergetyzować

ROZwinąć

Dla kobiet, które zmagają się z brakiem klarowności w prowadzeniu firmy, brakiem pewności siebie w biznesie i brakiem rezultatów w postaci rozwoju i wzrostu dochodów. Dla osób, które chcą rozwijać firmę, ale naprawdę nie wiedzą co jeszcze mogą zrobić inaczej, żeby całość działała jak dobrze naoliwiona maszyna.

Jak zacząć prowadzić biznes w rytmie Slow?

Przede wszystkim podejmij wewnętrzną decyzję, że pragniesz coś zmienić, ulepszyć, udoskonalić w swoim prowadzeniu biznesu, że chciałabyś odzyskać w nim balans, dobre samopoczucie, radość i spokój, a ja pomogę Ci to krok po kroku osiągnąć. Obiecuję! Śledź kolejne wpisy, a przekonasz się, że to nie jest wcale takie skomplikowane.

Daj znać w komentarzu z czym masz największy problem w swoim biznesie, co cię blokuje przed zwolnieniem tempa pracy?

 

Jeśli już wiesz, że pragniesz prowadzić biznes w swoim unikatowym tempie, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, lub brakuje ci motywacji, zapraszam Cię do Akademii Slow-Biz, w której uczymy się nowego paradygmatu prowadzenia biznesu od podstaw (poprzez narzędzia biznesowe, medytacje, zmianę mindsetu i pracę z podświadomością). TO szkoła, w której przyswoisz wszelkie narzędzia do lekkiego prowadzenia własnego biznesu.

Planujesz własny biznes kosmetyczny?

Odbierz CHECKLISTĘ, która pomoże Ci w uporządkowaniu wszystkich niezbędnych czynności do wykonania przy zakładaniu firmy kosmetycznej. Wraz z zapisem regularnie otrzymasz także sprawdzone porady dotyczące własnego biznesu kosmetycznego, prosto na swoją skrzynkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej do poczytania

Jak uruchomić manufakturę nie wydając majątku
Biznes kosmetyczny

Jak oszczędnie otworzyć biznes kosmetyczny?

Marzysz o otworzeniu własnego biznesu kosmetycznego, ale obawiasz się, że to wymaga fortuny? Sprawdź moje sprawdzone kroki, aby rozpocząć swoją przygodę w branży kosmetycznej oszczędnie!

akademia-sklep-img-malgorzata-bialoszewska-img-01
Slow biznes

Slow w biznes – czyli jak?

Jeśli marzysz o zwolnieniu tempa w swoim biznesie, ten post będzie dla ciebie idealny.

Logowanie

Zarejestruj się

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.